Felgi aluminiowe DOTZ, to niemiecka marka zajmująca się produkcją felg o specjalnym przeznaczeniu. W śród oferty znajdziemy wiele modeli o niespotykanym oryginalnym wyglądzie – przeznaczonych pod kątem tuningu auta. Będą to felgi z pokaźnym rantem, również takie posiadające wklęsłe ramiona, pozałamywane ramiona i asymetryczne kształty itp. Wszystkie wzory występują w różnych kolorach. Bardzo znaną felgą dotychczas był model DOTZ HANZO – dynamiczny, wyjątkowo oryginalny wzór (patrz zdjęcie poniżej).

Aktualnie bardzo popularne są takie modele jak DOTZ KENDO i DOTZ REVVO – dostępne w kilku kolorach (poniżej).

DOTZ to nie tylko felgi tuningowe, to także felgi aluminiowe i stalowe dedykowane do ekstremalnej jazdy w terenie, produkowane w rozmiarach do najpopularniejszych aut 4×4. Warto tutaj wspomnieć o takich modelach jak DOTZ HAMMADA albo DOTZ DAKAR.

Oczywiście wszystkie felgi produkowane są w Niemczech, posiadają certyfikaty TUV i trzyletnią gwarancję producenta. Co do ich jakości nie można im nic zarzucić. Ich wytrzymałość i kompatybilność jest starannie sprawdzana przez niemieckich inżynierów. W ofercie znajdziemy między innymi felgi aluminiowe Audi, Mercedes, VW, Nissan, Mazda i inne.

Tags: , , ,

0 Komentarze

Skomentuj