Niemieckie felgi DEZENT produkowane są do różnego rodzaju samochodów. Mówimy tu o autach kompaktowych, średniej klasy, luksusowych, dostawczych, terenowych, miejskich SUV’ach. Ilość dostępnych wzorów i referencji jest bardzo duża – każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym plusem są ceny w jakich oferowane są felgi DEZENT, a biorąc pod uwagę ich jakość i to, że są produkowane u naszych zachodnich sąsiadów, to nie są one wygórowane. Zakupimy je znacznie taniej niż tej samej jakości felgi oryginalne oferowane przez autoryzowane stacje obsługi. W ostatnich miesiącach marka DEZENT stawia na modele felg, których parametry są identyczne z fabrycznymi – możemy nawet przełożyć oryginalny kapsel z logo producenta auta. Tym samym felgi aluminiowe DEZENT stały się wartą rozważenia alternatywą dla oryginalnych felg sprzedawanych w ASO.

Wśród bogatej oferty znajdziemy felgi oznaczone jako dedykowane na zimę. Są to specjalnie lakierowane modele, które mają za zadanie radzić sobie w najcięższych zimowych warunkach – doskonała alternatywa dla tradycyjnych felg stalowych.

Najpopularniejszym na dzień dzisiejszy modelem felg jest DEZENT TZ dostępny w trzech kolorach: czarnym z polerowanym frontem, grafitowym i tradycyjnym srebrnym – patrz zdjęcia poniżej:

Felgi aluminiowe VW T-ROC / Hyundai Kona / VW Polo

Tags: , , , ,

0 Komentarze

Skomentuj