W pierwszym kwartale 2019 roku niemiecki ALCAR przygotował kilka bardzo ciekawych propozycji felg aluminiowych. Felgi aluminiowe Warszawa – znajdziesz je dostępne od ręki u autoryzowanych sprzedawców w stolicy, bądź też zamówisz w sklepach online.

Markę AEZ zasiliła Panama High Gloss i Panama Dark – atrakcyjne wizualne, potężne i wytrzymałe felgi przeznaczone do luksusowych SUVów i większych aut osobowych klasy Premium. Dostępne są tylko w dużych rozmiarach od 19″ do 21″. Felgi te reklamowane są na autach takich jak Porsche Cayenne, Range Rover Discovery, Audi SQ7 i BMW X6.

Z kolei tuningowy DOTZ wypuścił model bardziej stonowany, ale za to jeszcze ciekawszy wizualnie niż Panama – DOTZ Misano. Dostępny w kolorze szarym i czarnym z polerowanym frontem (wersja Dark). Kompatybilność jest znacznie bardziej rozległa – średnice od 17″ do 20″ w najpopularniejszych rozstawach śrub.

Dezent TZ srebrny, grafitowy i czarny z polerowanym frontem otrzymują co raz to nowsze referencje i certyfikaty TUV oraz homologacje ECE. Niemal każde nowe auto pojawiające się w Europie, zwłaszcza marki należące do niemieckich koncernów, posiada dedykowane felgi Dezent TZ. Felgi te są bardzo trwałe i przystępne cenowo, dlatego też zaskarbiły sobie względy wielu klientów.

Tags: ,

0 Komentarze

Skomentuj