Nowym modelem felg aluminiowych jest DEZENT TN tym razem w kolorach: czarnym TN BLACK, srebrnym TN SILVER i czarnym z polerowanym frontem TN DARK. Felgi są pokryte powłoką lakierniczą SRC, która skutecznie je chroni przed zarysowaniami, ułatwia także ich mycie, dzięki czemu felgi DEZENT TN są w stanie wyglądać „jak nowe” nawet po kilku latach użytkowania. Powłoka ta również świetnie sobie radzi z oddziaływaniem soli i promieni UV.

DEZENT TN jest produkowany w średnicach od 15” do 17” i jest przeznaczony dla samochodów małej i średniej wielkości. Kompatybilność obejmuje takie modele jak Citroen C4, Opel Corsa-F, Ford Fiesta, Fiat 500, Hyundai Bayon, Renault Clio, Kia Rio, Peugeot 208. W obrębie tego modelu odnajdziemy modele głównie z homologacją ECE, czyli zgodne z parametrami oryginalnych felg OE. Wiele konfiguracji pasuje tylko do konkretnego jednego modelu auta, co minimalizuje ryzyko pomyłki podczas doboru. Tym samym otrzymujemy felgi o jakości i parametrach oryginalnych w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeżeli rozważasz zakup nowych felg lub kół zimowych to polecamy zaopatrzyć się w felgi aluminiowe Warszawa sklep, gdzie znajdziesz duży wybór produktów marki DEZENT i nie tylko.

Zdajemy sobie sprawę, że felgi na zdjęciach prezentują się inaczej niż w rzeczywistości. Polecamy tym samym odwiedzić sklep z felgami, który posiada również największa wystawa felg w Warszawie, a może i w Polsce.

Tags: , ,

0 Komentarze

Skomentuj