W tym artykule omówimy nowości z felg aluminiowych, które pojawią się w sprzedaży (lub już się pojawiły) z myślą o drugim półroczu roku 2019.

Marka DEZENT przygotowała dwa nowe modele felg:

Dezent TA – na razie w wersji srebrnej, z czasem powinien pojawić się w popularnej wersji DARK, czyli czarnym wykończeniu ze srebrnym przodem spolerowanym na połysk.

Felgi aluminiowe Dezent TA dostępne są w średnicy 16″ – 20″ w kolorze srebrnym. Większość wersji tej felgi, jeżeli chodzi o parametry i nośność, pokrywa się z oryginalnymi wersjami, na których auta opuszczają fabrykę. Te niemieckie felgi aluminiowe nadają się również do użytkowania zimą – lakier jest odporny na działanie soli.

Poza zakupem nowych felg aluminiowych warto zadbać również o stan techniczny pojazdu, dlatego polecamy w tym miejscu serwis,  gdzie zobaczysz na żywo najnowsze modele felg, o których mówimy (wystawa felg Warszawa Białołęka), jak również za darmo sprawdzisz stan techniczny Twojego samochodu – jest to: naprawa samochodów Warszawa Białołęka.

Kolejną nowością wśród felg aluminiowych jest siedmioramienna felga Dezent TW w kolorze srebrnym i czarnym. Czarna błyszcząca wersja ma widoczny srebrny rant (styk opon z felgą), który wyraźnie zaznacza wielkość felgi – nie ginie to w połączeniu z czarną oponą.

Dezent TW również nadaje się do użytkowania zimą. Parametry, w których felgi te są produkowane są bardziej ogólne i uniwersalne. Producent w przypadku tego modelu stosuje tradycyjny system dołączanych zestawów montażowych, czyli dedykowanych śrub lub nakrętek oraz pierścieni centrujących.

Tags: , , , ,

0 Komentarze

Skomentuj