AEZ to marka należąca do austriackiego koncernu ALCAR. Produkcja felg aluminiowych na rynek europejski odbywa się w Niemczech. Niemieckie felgi aluminiowe AEZ to marka Premium przeznaczona do aut luksusowych, sportowych i ciężkich – typu SUV. Producent dołożył wszelkich starań, aby konkretne felgi w 100% pasowały do danego auta. Dlatego też każdy model posiada szereg zastosowań potwierdzonych wystawionym certyfikatem TUV i homologacją oraz trzyletnią gwarancją.

Felgi AEZ znajdziesz w wielu wzorach od 16 do 22 cali – w najróżniejszych konfiguracjach do dziesiątek modeli aut. Obecnie prym wiodą takie wzory jak AEZ Crest (patrz zdjęcie główne artykułu), AEZ Steam i AEZ Raise (poniżej). Od czasu do czasu pojawiają się także specjalne wersje kute – w tym roku jest to model AEZ Steam dedykowany dla Tesla S i Tesla X.

Od lewej AEZ Steam i AEZ Raise.

AEZ ma swoich przedstawicieli w Polsce – główna siedziba na nasz kraj znajduje się niedaleko Warszawy. Największy salon dealera znajdziemy już w samej stolicy – salon z felgami Warszawa. Znajduje się tam robiąca niesamowite wrażenie wystawa, na którą składa się kilkadziesiąt wzorów felg, a wśród nich znajdziemy właśnie pełną i aktualną ofertę marki AEZ.

 

Tags: ,

0 Komentarze

Skomentuj